no-img
مرسی فایل | فروشگاه فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق , پرسشنامه , رساله و مطالعات معماری

تم پاورپوینت پایان نامه کامل وجامع (نمونه اول) | مرسی فایل تخصصی ترین فروشگاه فایل


مرسی فایل | فروشگاه فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق , پرسشنامه , رساله و مطالعات معماری
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

تم پاورپوینت پایان نامه کامل وجامع (نمونه اول)
zip
۱۳۹۸-۱۲-۲۱
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

تم پاورپوینت پایان نامه کامل وجامع (نمونه اول)


تم پاورپوینت پایان نامه 

نمونه پاورپوینت پایان نامه

 

خرید پک تم آماده نمونه پاورپوینت پایان نامه 

( پرداخت با دانلود فوری)

این پک حاوی موارد زیر است :
۱- هشت نمونه تم آماده پاورپوینت حرفه ای با منو افقی و عمودی آماده
۲- بیش از پنج نمونه  صفحه  زیبای تشکر در انتهای پاورپوینت
۳- ده نمونه بسم الله
۴- فایل آموزش چگونگی تنظیم فونت و… پاورپوینت

پایان نامه، نتیجه زحمت چند ترم تحصیل شما می باشد که مسلما نشان دهنده سطح علمی شما خواهد بود. پس از پایان کار، شما باید  در جلسه دفاع از پایان نامه با پاورپوینت به ارائه کار خود بپردازید که بدون شک یک پاورپوینت حرفه ای به ارائه هر چه بهتر شما کمک زیادی کرده و همچنین این پاورپوینت حرفه ای نشان دهنده دقت و حسن توجه شما خواهد بود. شما می توانید با ارائه یک پاورپوینت حرفه ای نظر اساتید را در آخرین مرحله از کار خود جلب کنید و در نتیجه نمره کامل را از آنها دریافت کنید.

 

۸ تمپلت پاورپوینت حرفه ای

شما برای ارائه نیاز به تمپلتی دارید که اولا ساده بوده و در شان جلسه دفاع باشد و در عین حال با یک منو دسته بندی مراحل کار را مشخص کند، به این صورت که در هر اسلاید مشخص باشد شما در کدام قسمت از مطلب هستید تا اساتید در مدت زمان ارایه هوشیارانه مطالب را دنبال کرده و یا دانشجویانی که در وسط جلسه وارد می شوند با نگاهی به اسلاید متوجه مباحث مطرح شده، در حال ارایه و مباحث بعدی شوند. این موضوع اهمیت بسیاری در یک ارایه عالی دارد و سطح کار شما را نسبت به سایرین بالاتر خواهد بود. در ادامه تصویر چند نمونه از این پاورپوینت ها نمایش داده شده است.

پاورپوینت پایان نامه

همانطور که در این نمونه مشاهده می شود پاورپوینت دارای یک منو در پایین اسلاید ها می باشد که مراحل کار شما را مشخص می کند. این اسلاید ها کاملا قابل ویرایش هستند و می توانید عناوین منوها را با توجه به موضوع خود تغییر دهید.

قالب ارائه شده به نحوی طراحی شده است که علاوه بر زیبایی ظاهری (که البته قابل تغییر متناسب با سلیقه شماست) برای ارائه پایان نامه، پروژه و تحقیق برای دوره های لیسانس، فوق لیسانس و دکتری بسیار مناسب است. در طراحی این قالب سعی نموده ایم برای سهولت در دسترسی به موضوعات مورد ارائه، نوار منو تهیه نماییم تا به صورت لینک شده با کلیک روی موضوع مورد نظر به آن اسلاید هدایت شوید. همچنین با تعریف نمودن دو کلید Home  و Exit برای برنامه می توان با کلیک کردن روی آنها به ترتیب به اسلاید اول هدایت شده و از حالت Slide Show خارج شد. همچنین از ویژگی های این برنامه این است که با هدایت شدن از یک اسلاید به اسلاید بعدی، متناسب با موضوع مورد ارائه در هر لحظه رنگ تب آن موضوع تغییر کرده و از بقیه تب ها متمایز خواهد بود به نحوی که حاضرین متوجه خواهند شد شما درباره چه موضوعی صحبت می کنید.

در ادامه تصاویری از تم های مختلفی که در این پکیج قرار دارد نشان داده شده است.

 

پاورپوینت پایان نامه

 

پاورپوینت

 

پاورپوینت

 

2

 

پاورپوینت

 

پاورپوینت

 

77765

اسلاید بسم الله و تشکر در آخر پایان نامه

گروه آموزشی – پژوهشی مرسی فایل برای زیبا تر و حرفه ای تر شدن پاورپوینت ارائه پایان نامه  بیش از ۵ اسلاید بسم الله و ۵ اسلاید تشکر آخر پایان نامه را تهیه کرده است که شما با دریافت پک به راحتی می توانید اسلاید مورد نظر خود را در ابتدا یا انتهای کار قرار دهید. ضمنا تمامی اسلاید ها طوری طراحی شده اند که قابل ویرایش باشند و شما به راحتی بتوانید متن مورد نظر خود را جایگزین کنید. در ادامه تصویر چند نمونه از این اسلاید ها را می بینید.

اسلاید تشکر پاورپوینت

سپاس گذاری پایان نامه

بسم الله پایان نامه

آموزش نحوه تنظیمات پاورپوینت پایان نامه

خیلی از دانشجویان با نحوه چگونگی تنظیمات فونت، اسلاید ها و…  آشنایی کافی ندارند، به طور مثال ملاحظه شده است که بسیاری از دانشجویان با فونت نامناسب و یا فونت کوچک به ارائه می پردازند که مسلما می تواند تاثیر منفی در ارائه و در کل پایان نامه داشته باشد و باعث شود نتیجه زحمات شما به خوبی منتقل نشود. بدین منظور در یک فایل آموزشی خلاصه چگونگی تنظیم پاورپوینت و همچنین مراحل ارائه سیمنار توضیح داده شده است.

 

 موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =