no-img
مرسی فایل | فروشگاه فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق , پرسشنامه , رساله و مطالعات معماری

پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی استراتژی ورود به بازار جهانی، صادرات شرکت های کوچک و متوسط | مرسی فایل تخصصی ترین فروشگاه فایل


مرسی فایل | فروشگاه فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق , پرسشنامه , رساله و مطالعات معماری
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی استراتژی ورود به بازار جهانی، صادرات شرکت های کوچک و متوسط
doc
۱۳۹۷-۱۰-۱۶
16کیلوبایت
فرمت فایل : ورد
گارانتی بازگشت وجه
3 صفحه
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی استراتژی ورود به بازار جهانی، صادرات شرکت های کوچک و متوسط


پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی استراتژی ورود به بازار جهانی، صادرات شرکت های کوچک و متوسط (فصل دوم پایان نامه،پیشینه،ادبیات پژوهش ،کارشناسی ارشد ، پیشینه تحقیق ) دارای 3 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد

 

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع انگلیسی: دارد (به شیوه APA)

منبع فارسی : دارد (به شیوه APA)

پیشینه داخلی: دارد

پیشینه خارجی: دارد

 

نوع فایل: ورد و قابل ویرایش با فرمت .doc

گارانتی بازگشت وجه: دارد ( کیفیت این فایل تضمین شده است درصورت هرگونه مشکل یا نارضایتی احتمالی مبلغ شما بازگردانده می شود)

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه تحقیق ::

 

اعرابی و آزاد (1382) اثرات پیاده‌ سازی سیستم آسیکودا بر بخش بازرگانی کشور را مورد مطالعه قرار دادند. در این پژوهش سعی شده است تا بصورت ریشه ای به چگونگی تحول در نظام بازرگانی کشور پرداخته شده و ضمن ارایه دلایل و متغیرهای لازم برای تحول در این بخش، پارادایم های لازم برای دسترسی به تغییرات ریشه ای برای ایجاد تحول در نظام هـای خـرد بازرگانی در جهت متحول ساختن نظام کلان و تعادل پویا مطرح گردد. پارادایم های ارایه شده در این تحقیق نحوه ارتباط بین اجزا و سرعت تعاملی آنها برای ایجاد تعادل های لازم در زیرسیستم های بخش بازرگانی یک اقتصاد را توضیح می دهد و در نهایت ایجاد و افزایش سرعت تعاملی بین اجزای آنها را برای انطباق با تحولات و همترازی با سایر بازارها، توصیه می کند.
صنوبر(1382)در پژوهشی بااستفاده از روش سنجش میزان آمادگی صادراتی نشان داد که همکاری بین سازمانی کم هزینه ترین راه برای فائق آمدن بر مسائل تولید و کیفیت و تنها گزینه ممکن برای دسترسی به اطلاعات بازار های هدف است.
ولی بیگی (1385
)
اولویت بندی بازارهای هدف صادراتی و موانع حضور در آن
ها
را در منتخبی

از محصولات صادراتی اولویت دار مواد غذایی مورد مطالعه قرار دادند. نتایج آنها نشان داد که پیچیدگی های سازمانی مهم ترین عامل موجود بر سر راه صادر کنندگان مواد غذایی می باشد و بعضی عوامل دیگر همچون ناهماهنگی های موجود و نبود قوانین جامع هم در این امر نقش دارد.
طهمورث و همکاران (1387) به شناسایی و رتبه بندی موانع و مشکلات صادرات خودرو در کشور پرداختند. این تحقیق با مدل الماس مزیت رقابت ملی مایکل پورتر انجام شد. نتایج این پژوهش نشان داد که ویژگی های نهاده های تولید در کشور، به عنوان یکی از مهم ترین مشکلات و موانع صادرات خوروی ایران به بازارهای خارجی مطرح نمی باشد ولی شرایط تقاضا در داخل کشور یکی از موانع صادرات خودرو به بازارهای خارجی مطرح است.موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =